Ripple (XRP) a 4 další kryptoměny jež by nakoupil Buffet

Warren Buffet sice prohlásil, že nikdy nebude investovat do Bitcoinu a obecně všech kryptoměn. Tvrdí totiž, že všechny kryptoměny čeká, s největší pravděpodobností, špatný konec. Podle článku ve Fortune Magazine Buffet řekl, že by nesázel na Bitcoin. Na webu theindependentrepublic.com spekulují, které altcoiny by se Warrenu Biffetovi mohly zamlouvat natolik, že by se koupil jejich pětileté prodejní opce. Ty totiž zmínil jako dobrou možnost investice do kryptoměn.

1. Ripple (XRP)

Hlavním důvodem je aktuálně dobrá cena a to, že generální ředitel společnosti Ripple, Brad Garlinghouse, vypadá ví, co dělá. Mnozí ho srovnávají s generálním ředitelem společnosti Amazon, Jeffem Bezosem, pro jeho vizionářské myšlenky a plánování do budoucna.

2. Ethereum (ETH)

Ethereum si pomalu získává srdce uživatelů díky nižším transakčním poplatkům a rychlejším transakcím oproti Bitcoinu. To také pravděpodobně vedlo k tomu, že hodnota dosáhla maxima až na 1345 USD.

3. TRON (TRX)

Prvním důvodem, který se už trochu opakuje, je tým stojící za kryptoměnou. Tron má vynikající tým pod vedením Justina Suna, o kterém se říká, že je chráněncem Jackem Ma. K tomu přidává společnost TRON řadu významných partnerství, které jsou pro rok 2018 plánovány.

4. Stellar Lumens (XLM)

Stejně jako u ostatních coinů, které byly zmíněny, XLM získává body díky současné nízké ceně a pozornosti, kterou si vydobyla. Důvodem, proč by tato mince zaujala Buffetta, je cíl XLM být open source a pomáhat řešit ekonomické problémy v reálném životě. Mínusem je poněkud neznámý tým.

5. Crypterium (CRPT)

Proč? Protože právě dokončila své ICO a coiny Crypterium nebyly distribuovány na žádnou burzu. Pouze účastníci ICO mají své ciony bezpečně drženy v peněžence kompatibilní s ERC20.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *