Nová platforma představuje automatizované kryptoměnové obchodování

Investování s kryptoměnami vyžaduje čas, úsilí a jedna chyba vás může stát hodně peněz. Nový platforma Kryll.io chce ale změnit pravidla hry. Platforma, která v únoru zahajuje prodej tokenů, nabízí intuitivní způsoby, jak automaticky vytvářet a provádět obchodní strategie.

Kryptoměnový trh má pozoruhodný růst a tlak je vysoký. Kryll.io, založená společností Cryptense, byla založená krypto-nadšenci, kteří na vlastní kůži zažili všechny překážky a rizika obchodování s kryptoměnami. Členové týmu říkají, že se na scéně pohybují již od prvních dnů fungování blockchainu. Podle webových stránek platformy již spoluzakladatel Philippe Longère (CTO & head of Cryptense R&D) vyvinul několik robotů, kteří automaticky provádějí obchodování.

Jako hlavní f-ce zakladatelé uvádějí:

  • Intuitivní platforma pro definování strategií (co možná nejjednodušší návrh strategií)
  • Vydělávej na sdílení (pokud se strategie osvědčí, můžete ji snadno (za poplatek) sdílet)
  • Definice flow (platforma podporuje 5 bloků, mezi kterými můžete nastavovat závislosti)

Pokud bude Kryll.io opravdu použitelná a půjde pomocí ní realizovat profit, tak by to byla dobrá zpráva. Protože co si budeme povídat, tradovat celý den a celou noc zvládne jen málokdo. A není nic horšího, než když se ráno probudíte a zjistíte, že se trhy zbláznily a vy jste u toho nebyli :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *