Litecoin (LTC) vyrostl za rok o 7400%

Litecoin

Cena krypto měny Litecoin (LTC), která je mladším bratrem Bitcoinu (BTC), vyrostla za poslední rok o neuvěřitelných  7400%. Původní cena před rokem byla $4.33 a průběžně rostla celý rok, až následně během posledních dvou měsíců vzrostla raketově na aktuálních $321.

Litecoinu (LTC) se přičítají lepší vlastnosti než Bitcoinu (BTC) v použití jako běžného platidla, protože jeho algoritmus je velice škálovatelný a tím pádem schopen zpracovat větší množství transakcí v kratší době.

Litecoin (LTC) je možné koupit na většině velkých burz a je spolu s Ethereem (ETH), Ripplem (XRP) a nejnověji ješte Bitcoin Cashem (BCH), nejpřístupnějším Altcoinem (jiná kryptoměna než Bitcoin – alternativní mince).

Dle některých analytiků a lidí z oboru obchodování s kryptoměnami je vidět postupné rozprostření portfolia vlastníků Bitcoinů (BTC)  do dalších kryptoměn, které mají šanci ve větším růstu.

Litecoinu (LTC) se říká, že je stříbro mezi kryptoměnami, kdy Bitcoinu (BTC) se říká zlato. Toto označení se za poslední rok jen potvrdilo a Litecoin (LTC) tak ukázal, že je s ním v budoucnu nutné počítat a neměl by chybět v žádném portfoliu.

Pokud si chcete koupit Litecoin (LTC) doporučujeme burzu Coinbase.com.

Další informace naleznete v článku o Růstu Litecoinu (LTC) na Forbes.com.

Hledej podobné články jako Litecoin (LTC) vyrostl za rok o 7400%.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *