Krypto měna TRON (TRX)

Krypto měna TRON

Co je to Tron(ix)?
Tron se snaží vytvořit na blockchainu decentralizovanou platformu pro tvorbu a sdílení obsahu, kde budou uživatelé využívat právě tuto kryptoměnu – tronix. Platforma by měla ulehčit placení, tvorbu, ukládání a sdílení obsahu mezi autory a uživately. V přeneseném významu si můžeme Tron představit podobně jako například Google Play Store nebo App Store.

Cílem Tronu je vylepšit a zjednodušit zábavní průmysl a být univerzálním platidlem a prostředkem výměny obsahu ve světě.

ⓘ Kurz Tron (TRX) a graf TRX

Jak to začalo?
Otcem projektu a jeho hlavním představitelem a CEO je Justin Sun, zkušený businessman. Dvakrát se objevil v žebříčku „30 under 30“ časopisu Forbes. Justin Sun je také jedním z bývalých hlavních představitelů kryptoměny Ripple.

Jak Tron funguje?
Tron je název celé platformy, Tronix (TRX) je název její kryptoměny. Využívá se pro služby a sdílenou ekonomiku. V platformě je zabudovaný protokol pro „smart contracts“, který umožňuje uživatelům jednoduše využívat funkce této platformy a její kryptoměny. Tento protokol umožňuje uživatelům volně tvořit, ukládat a vlastnit informace. Také dává uživatelům plnou moc nad svým obsahem a umožňuje jim rozhodovat co, kdy a jak budou sdílet nebo bude sdílené.

Tron může také hrát roli mezi vývojářem a zákazníkem. Může být používaný na ověřování pravosti a dodržení platebních informací a podmínek během obchodu. Tato kryptoměna je také navrhnuta jako měna do online her a při gamblingu.

Hodnota?
Momentálně je hodnota 1 TRX = 2.32 Kč (k datumu 12. ledna 2018) A to během psaní tohoto článku cena rostla. Během posledních týdná hodnota 1 TRX vzrostla o více než 500%. A stále stoupá. Nejvyšší hodnota sice byla 5. ledna 2018 ( 1 TRX = 5,5 Kč), ale předpovědi pro zbytek roku mluví zcela jasně. Na konci roku 2020 by měla být přibližná cena za 1 TRX = 1,120 Kč. Je to tedy nadějná kryptoměna? Může být hrozbou pro bitcoin?

ⓘ Kurz Tron (TRX) a graf TRX

Jak koupit Tronix (krok za krokem)
Jelikož je tato kryptoměna jedna z novějších, není tak známá. Ale momentálně patří mezi TOP 10 světových kryptoměn, přibývá otázek, jak si takový Tronix koupit. Doufám, že návod pomůže.

Zaregistrujte se na stránce Binance.com. Je to zdarma a nebude po vás chtít žádné ověření dokumentů, kopii občanského průkazu apod., abyste zde mohli pracovat s kryptoměnami. Můžete zde vybrat až 2BTC denně, aniž byste museli tyto informace sdílet.

Jděte na „Funds“ a klikněte Deposits/Withdrawals.

Klikněte na „deposit“ u kryptoměny, kterou byste chtěli přidat do své peněženky. Pokud takovou kryptoměnu nemůžete najít, je tam kolonka vyhledávání. Klidněte na „deposit“ a zkopírujte adresu pro BTC nebo ETH (je jedno, který použijete pro výměnu za TRX.)

Pošlete svůj BTC nebo ETH na tuto adresu ze svého Coinbase (nebo Bitstamp, nebo cokoliv jste použili k nákupu BTC či ETH.)
POZNÁMKA: UJISTĚTE SE, ŽE JE ADRESA ZKOPÍROVÁNA SPRÁVNĚ. JAKÁKOLIV SEBEMENŠÍ CHYBA V ADRESE POVEDE KE ZTRÁTĚ MINCÍ. RADĚJI SI DEJTE TU NÁMAHU A ZKONTROLUJTE KAŽDÝ ZNAK DVAKRÁT.

Počkejte, než se BTC / ETH objeví ve vaší peněžence. Musí projít přes více než 30 kontrol, aby mince dorazily do Binance.com. (Jestli transakce píše „pending“, buďte trpěliví.)

Jakmile mince dorazí do Binance.com, běžte na „exchange“. Podle toho, jaké mince máte, vyberete i zde (BTC / ETH) a pod touto měnou vyhledáte TRX. Kliknete a půjdete do sekce nákupu. Zde vyberete požadovanou částku/počet mincí, které chcete koupit/směnit. Pokud chcete vyměnit všechny BTC / ETH, klikněte na 100% a tím vyměníte vše za TRX.

V této chvíli jste již hrdými majiteli TRX a dokážete se pohybovat v Binance transakcích. Tuto kryptoměnu si můžete nechat zde na Binance.com, či poslat do jakékoliv jiné peněženky.

ⓘ Kurz Tron (TRX) a graf TRX

Hledej podobné články jako Krypto měna TRON (TRX).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *