CoinMarketCap

Coinmarketcup

CoinMarketCap.com je jedna z nejužitečnějších webových stránek, chceme-li získat přehled na všemi existujícími kryptoměnami.

Jedny z nejdůležitějších informací, které je potřeba vědět při investici do kryptoměn, jsou:
Tržní kapitalizace – konečný počet mincí v oběhu ve srovnání s momentální cenou mince
Cena – ve „fiat“ měně (měna, jejíž hodnota je určována zákonem, hlavní státní měna), jako například USD a v hlavní kryptoměně jako je BTC
„Fiat“ hodnota měny směněné během jednoho dne (volume)
Zásoba – momentální počet mincí v oběhu dané měny

A všechny tyto informace stránka CoinMarketCap.com ukazuje, proto je jednou z nejpopulárnějších stránek týkajících se kryptoměn a informací o nich,

Poznámka: Na stránce CoinMarketCap.com nemůžete směnit ani obchodovat s žádnou kryptoměnou. Jedná se pouze o zdroj informací, který vám pomáhá zjistit ceny a místa, kde můžete směnit určitě kryptoměnové dvojice jako například BTC/ETH. Obchodovat zde sice nemůžete, ale stisknete-li tlačítko „buy“ (koupit) na kterékoliv kryptoměně, budete přesměrování na stránku Changelly.com, kde bude váš nákup/směna pokračovat.

Jak stránku používat

Hned na hlavní / domovské stránce se dostanete na seznam všech kryptoměn. V tomto seznamu se vám ukazuje hned několik informací: tržní kapitalizace, cena, volume (směna během 24 hodin), počet mincí v oběhu, procentuální změna hodnoty během 24 hodin a graf hodnoty mince za posledních 7 dní.
Ze seznamu si vyberete kryptoměnu, kterou hledáte, nebo která vám přijde nejvíce zajímavá a rozkliknete.
Zde už se vám objeví informace, které se ukazují i na hlavní stránce ve větších detailech, ukazuje se zde maximální počet mincí, které v oběhu kdy budou. Dále je zde graf hodnoty, který si můžete nastavit na jakýkoliv čas, i roky zpět. Poté je zde seznam všech míst, kde můžete obchodovat, směnit a za co a za jakou cenu. Dále jsou zde odkazy na webové stránky samotné měny, či další detailnější informace.

Hledej podobné články jako CoinMarketCap.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *