CoinMarketCap

Coinmarketcup

CoinMarketCap.com je jedna z nejužitečnějších webových stránek, chceme-li získat přehled na všemi existujícími kryptoměnami.

Jedny z nejdůležitějších informací, které je potřeba vědět při investici do kryptoměn, jsou:
Tržní kapitalizace – konečný počet mincí v oběhu ve srovnání s momentální cenou mince
Cena – ve „fiat“ měně (měna, jejíž hodnota je určována zákonem, hlavní státní měna), jako například USD a v hlavní kryptoměně jako je BTC
„Fiat“ hodnota měny směněné během jednoho dne (volume)
Zásoba – momentální počet mincí v oběhu dané měny

A všechny tyto informace stránka CoinMarketCap.com ukazuje, proto je jednou z nejpopulárnějších stránek týkajících se kryptoměn a informací o nich,

Poznámka: Na stránce CoinMarketCap.com nemůžete směnit ani obchodovat s žádnou kryptoměnou. Jedná se pouze o zdroj informací, který vám pomáhá zjistit ceny a místa, kde můžete směnit určitě kryptoměnové dvojice jako například BTC/ETH. Obchodovat zde sice nemůžete, ale stisknete-li tlačítko „buy“ (koupit) na kterékoliv kryptoměně, budete přesměrování na stránku Changelly.com, kde bude váš nákup/směna pokračovat.

Jak stránku používat

Hned na hlavní / domovské stránce se dostanete na seznam všech kryptoměn. V tomto seznamu se vám ukazuje hned několik informací: tržní kapitalizace, cena, volume (směna během 24 hodin), počet mincí v oběhu, procentuální změna hodnoty během 24 hodin a graf hodnoty mince za posledních 7 dní.
Ze seznamu si vyberete kryptoměnu, kterou hledáte, nebo která vám přijde nejvíce zajímavá a rozkliknete.
Zde už se vám objeví informace, které se ukazují i na hlavní stránce ve větších detailech, ukazuje se zde maximální počet mincí, které v oběhu kdy budou. Dále je zde graf hodnoty, který si můžete nastavit na jakýkoliv čas, i roky zpět. Poté je zde seznam všech míst, kde můžete obchodovat, směnit a za co a za jakou cenu. Dále jsou zde odkazy na webové stránky samotné měny, či další detailnější informace.

Hledej podobné články jako CoinMarketCap.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *