Blíží se další odštěpení od Bitcoinu Segwit2x (B2X) (Aktualizováno)

B2X Segwit2x

Blíží se další odštěpení od Bitcoinu v podání týmu vývojářů, kteří připravují zajímavou koncepci úpravy jádra Bitcoinu, podobné těm, které byli při hlasování v prosinci  2017 zamítnuty pro samotný Bitcoin.

AKTUALIZACE 26.12.2017: Tak podle některých zdrojů se nejedná o kvalitní Coin – možná Scam, tak buďte v případě připojení se k němu ostražití

Nová měna zatím známá pod označením Segwit2x nebo B2x Segwit by měla být od Bitcoinu odštěpena 28.12.2017. Takže pokud by jste si rádi na tuto měnu šáhnuli, tak musíte vlastnit Bitcoiny ve své peněžence nebo je mít na burze, která toto oddělení nové měny podporuje.

Zatím známé burzy, které podporují odštěpení B2X jsou HitBTC.com, YoBIT.net, Localtrade.pro a Exrates.me.

Nová měna B2X má zajímá vylepšení oproti klasickému Bitcoinu:

  • zlepšení šifrování – zvýšení zabezpečení
  • zvýšení těžby bloků – možnost zapojení i menších těžařů do dolování (dnes Bitcoin mining ovládají už jen velké mining struktury)
  • zvětšení velikosti bloků
  • unikátní adresní formát
  • a další

Celkově vývojáři slibují větší bezpečnost, vyšší rychlost ověření transakcí a možnost těžby pro malo těžaře. Vše to zní zajímavě uvidíme jak to bude ve skutečnosti, což závisí samozřejmě i na přijetí nové měny komunitou.

Neméně zajímavé jsou i plány na další rozvoj této měny –  Offline kódy, Lightning Network, Smart contracts, ZkSnark a anonymní transakce.

Uvidíme jak se situace s B2X vyvine a budeme vás informovat, jak se vyvine situace s přijetím měny na významnějších burzách.

Oficiální webová stránka pro Segwit2x

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *