Bitstamp.net

Bitstamp je evropská kryptoměnová burza fungující již od roku 2011. Vzhledem k dobré reputaci a zavedenosti vycházející z nepřtržitého několikaletého fungování je jední z nejlepších míst pro nákup bitcoinu a hlavních kryptoměn. Bitstampu dalo důvěru už více než 1 milion uživatelů.

Burza přijímá americké, australské a kanadské dollary, eura, libry, švýcatské franky a yeny. Peníze lze na Bitstamp poslat bankovním převodem nebo jednoduše platební kartou. Výhodnější z pohledu poplatků je bankovní převod.

Nevýhodou je omezená nabídka kryptoměn – aktuálně pouze Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), LiteCoin (LTC), Ethereum (ETH) a Ripple (XRP).

Co se poplatků týče, tak si Bitstamp účtuje provizi z každé učiněné transakce. Provize se pohybuje dle objemu transakce od 0,25% do 0,10% za transakci. Bitstamp nabízí dvoufaktorovou autentizaci, po jejíž aktivaci je pro vaše ověřené potřeba kromě uživatelskéjo jména a hesla ještě telefon nebo jiné zařízením.

Společnost je ohledně informací transparentní a co objemu transakcí je již několik let na předním příčkách. Díky tomu jsou transakce velice rychlé a je tak jednou z nejpoužívanějších burz v Evropě.

Přejít na Bitstamp.net »

Hledej podobné články jako Bitstamp.net.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *