Bitmex.com

Bitmex je bitcoinová burza, která přijímá vklady pouze v kryptoměnách. Tato burza je vhodná pro ty, co to myslí s tradováním v kryptoměnách vážně. Bitmex nabízí jednu z nejpropracovanějších trading platforem a najdete zde nepřeberné množství trading nástrojů, díky kterým můžete tradovat na opravu profesionální úrovni. Z výše uvedeného vyplývá, že systém není vhodný pro začátečníky, protože uživatelské prostředí je díky množství f-cí poměrně složité.

Burza poskytuje zabezpečení pomocí dvoufaktorové autentizace a běží na protokolu HTTPS. Díky skvělému zabezpečení má se zatím nepotýkala s většími výpadky způsobenými hackerskými útoky.

Co se nabídky kryptoměn týče, tak Bitmex umožňuj obchodovat s poměrně maým množstvím kryptoměn. Pokud je tedy jedním z požadavků co nejširší nabídka, tak se poohlédněte jinde (širokou nabídku má např. Poloniex). Co do objemu obchodů má dobrou likviditu a s tím související rychlost transakcí zejména u Bitcoinu, ostatních kryptoměn to bývalo horší.

Jak již bylo naznačeno, Bitmex je burza navržená tradery a určena primátně pro tradery, což se odráží na přehlednosti prostředí. To sice funguje i na mobilním telefonu, ale není to nic pro začátečníky nebo zájemce o jednorázový nákup kryptoměn.

Přejít na Bitmex.com »

Hledej podobné články jako Bitmex.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *