Bitcoiny zdarma

Bitcoiny zdarma

Zajímalo vás někdy, jak k Bitcoinům přijít zdarma? Někteří z nás, neználci hodnoty Bitcoinu, ho můžeme vnímat jako luxusní věc, která se od běžných liší obrovským způsobem. Myslíme si na ni, ale zdráháme se využít jeho služeb. Roli hraje opatrnost, strach o bezpečí, které s takovou funkcí přichází, a v neposlední řadě postrádáme zkušenosti. A přitom je tak jednoduché získat Bitcoin zadarmo. Pouze prostřednictvím plněním banálních úkolů si můžete přijít k řádce Bitcoinů. I proto vznikly příležitosti, jak se k měně dostat bezpečně a zadarmo s malou investicí do času.

Prvním krokem, který potřebujete uskutečnit, je založení vlastní peněženky na Bitcoiny. Poté můžete využít služeb různých her, během kterých můžete alternativní měnu získat do své peněženky. Jednoduchý postup, založený na štěstí. U většiny stránek, které tyto služby nabízejí, je nevyhnutelná registrace. Tímto krokem se zbavujete prvního strachu. A to strachu o vaše bezpečí.

Prvním způsobem, jak získat určitý počet Bitcoinů, je za pomoci speciálních klikaček. Na těchto stránkách vyděláváte díky shlížení reklam. Tento způsob funguje na trhu již 4 roky a platí za stabilní zdroj s přísunem Bitcoinů. Téměř nejpopulárnější je ale stránka FreeBitcoin. Už třetím rokem si tak každou hodinu můžete „vyrollovat“ své Bitcoiny. Stránka disponuje i vkládáním vašich Botcoinů, které jsou poté pod úrokem zhodnocovány. Nemusíte si je tedy ukrývat do útrob vašich peněženek, nýbrž vám mohou i nadále vydělávat. Na podobném principu funguje i stránka 777bitcoin. Řada her na internetu umožňuje získání tzv. satoshi, což je dílčí jednotka měny Bitcoin. Takovou funkcí disponuje především stránka Bitcoin2048.com, kdy skládáte číslo 2048 za pomoci ostatních čísel.

Takže díky plnění jednoduchých úkolů nebo roztáčením rulet si můžete přijít na Bitcoiny, které můžete i nadále rozmnožovat a zhodnocovat. Bezpečnou formou.