Bitcoin se pohybuje nad 50-denním průměrem

Růst Bitcoinu

Bitcoin pomalu nabírá sílu a pohybuje se nad 50-denním průměrem. Nemusí to ještě znamenat ještě znamenat, že poroste ale rozhodně je to pozitivní znamení.

Poprvé po delší době se cena Bitcoin pohybovala nad 50-denním průměrem. Pro většinu spekulantů to může znamenat signál vzestupu což je též signál pro nákup Bitcoinu v blízké budoucnosti. Není to samozřejmě jistota, protože trh kryptoměn zůstává neuvěřitelně spekulativní a nestálý. Nicméně, malý posun nad 50-ti denní průměr může naznačovat, že jsou na obzoru, pro hodnotu BTC, velké věci.

I tak se cena Bitcoinu stále potýká s nízkou hodnotou. Ve srovnání s koncem loňského roku je hodnota stále nižší o téměř 35%. A umazání těchto ztrát bude náročná. Současně se zdá, že hodnota BTC překonala velkou korekci ze začátku tohoto roku a s hodnotou, která nyní zůstává celkem stabilní nad 10 000 dolarů, situace nevypadá špatně. To ale neznamená, že nemusí přijít další korekce, ale zatím to vypadá spíše na růstové signály.

Co se dalších faktorů vzestupu týče, tak vidíme, že Bitcoin Dominance Index se v posledních několika dnech výrazně zvýšil. Právě teď je BDI ve 41,6%. Je to sice stále daleko od 80%, které předpovídá Max Keizer, ale je pravděpodobní, že se toto procento bude i nadále zvyšovat. Právě teď se zdá, že Bitcoin je opět ve středu zájmu, zatímco většina altcoinů trpí nedostatkem „šťávy“. Zvláště např. Ethereum, z nějakého neznámého důvodu, nevypadá moc dobře.

Celkově to nyní pro Bitcoin vypadá pozitivně – vidíme signály na zvýšení hodnoty, technický vývoj (SegWit) a nedostatek zájmu o většinu altcoinů. A to se nestává zase tak často!

Hledej podobné články jako Bitcoin se pohybuje nad 50-denním průměrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *