Bitcoin prolomil hranici $10000 – ostatní krypto měny jeho vývoj kopírují – 17.1.2018

Propad krypto měn

Celý den dne pokračoval propad Bitcoinu (BTC) a ostatních krypto měn. Očištění trhu pokračuje.

Bitcoin (BTC) se aktuálně (17.1.2018 18:40)  nachází na hranici $10090 dle burzy Bitstamp.net. Jeho nejnižší denní hodnota byla až závratných $9222, z této pozice se odrazil k prozatímnímu posilování. Jestli hodnota poroste nebo se dočkáme ještě nižší ceny se dnes nikdo neodvažuje říct. Predikce analytiků pro tento rok je cena v rozmezí $3000-$30000.

Nikdo vám neřekne přesná čísla v tom je trh krypto měn jedinečný a těžko uchopitelný. Jakékoliv predikce jsou na vodě a je pouze na zvážení jednotlivých investorů jak se k situaci postaví.

Ostatní krypto měny jsou také v červených číslech. Ripple (XRP) po obrovském propadu až k $1 získal určitou rezistenci a jeho další výkyvy již nejsou tak markantní.

Pokud vás trápí propad a případná ztráta zisků či devalvace investice, tak vás může povzbudit budoucí vývoj. Kdy například Bitcoin (BTC) čeká technologický update, který by měl tuto jednu z nejstarších krypto měn posunout na nový level.  Volatilita krypto měn je pro některé investory nervy drásající, nicméně krypto měny jsou ve svých začátcích a jejich technologie blockchainu a další, budou za pár let znamenat velkou změnu ve spoustě odvětvích.

Jisté je jen to, že pokud cena padne, tak jednou třeba zase vyroste 😉

One thought on “Bitcoin prolomil hranici $10000 – ostatní krypto měny jeho vývoj kopírují – 17.1.2018”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *