Bitcoin opět spadl až na $13500, tahoun týdne Neo +50% – 14.1.2018

Vývoj Bitcoinu

Kurz krypto měny Bitcoin (BTC) spadl za pár posledních dnů až na aktuální kurz $13500 (14.1.2018 20:40). Podle některých analytiků finančních trhů je teď Bitcoin (BTC) na rozcestí zda bude cena stoupat a nebo naopak více klesat.

Podle aktuálních čísel v grafu a modelů, které se na něj nasadí (viz. obrázek), to vypadá, že je Bitcoin (BTC) na rozcestí a jeho další vývoj může být buď ohromující nárůst a nebo propad. Nárůst ceny by určitě přivítala většina držitelů Bitcoinů (BTC), nicméně ani propad nemusí být zlý a může dramatický vývoj Bitcoinu (BTC) zkorigovat a připravit na lepší použití a další plynulý růst.

Cena krypto měny Ethereum (ETH) za posledních pár dnů stabilně, i přes mírné korekce, roste a dává tušení jeho značnému posílení na trhu. Aktuálně se cena pohybuje na úrovni $1320, což je nárůst od 1.1.2018 o pěkných +74%.

Ripple (XRP) tento týden oslabilo -30% a nyní se pohybuje okolo ceny $1.89. Po dramatických růstech v poslední době se není čemu divit, že přišla korekce. Uvidíme kterým směrem se Ripple (XRP) vydá dále.

Premiantem tohoto týdne je Neo (NEO), které nabralo pěkný směr vzhůru a připsalo si za týden +50%. Aktuálně se cena Neo (NEO) nachází na úrovni $150. Tato krypto měna s asijským pozadím, má velmi dobré vyhlídky na další růst a ještě o ní určitě uslyšíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *