Bitcoin na dlouhodobém minimimu $6270 – 6.2.2018

Bitcoin hledá své dno

Bitcoin (BTC) se propadl na další dlouhodobé minimum. Aktuálně je jeho tržní cena, podle burzy Coinbase , na úrovni $6270 (6.2.2018 12:15).

Během dne dokonce prolomil hranici $6000. Nyní trochu posílil, ale zatím není jasné zda dosáhl svou cenou již dna, nebo zda bude propad pokračovat k $5000.

Pro držitele krypto měn nejsou tyto informace příliš veselé, nicméně to již může být odrazový můstek k růstu.

Ostatní krypto měny jsou na tom podobně: Ethereum (ETH) je na ceně $605, Ripple (XRP) na ceně $0.61, Litecoin (LTC) se drží na $111 a BitcoinCash (BCH) na ceně $783.

Zkušení tradeři se již pustili do nových nákupů v předtuše, že cena již o mnoho níž jít nemůže a proč se ochudit o budoucí zisky.

Uvidíme co s trhem krypto měn udělají propady na akciových burzách či dokonce možná recese spojená s něčím co média označí jako další finanční krizí.
Pro trh krypto měn by to mohla být další rána, ale také možná velká vzpruha v podobě velkých peněz, které institucionální investoři přesunou z akciových trhů.
Sám se řadím spíš k optimistům a tuším velkou vzpruhu pro trh krypto měn v následujících týdnech a měsících.

2 thoughts on “Bitcoin na dlouhodobém minimimu $6270 – 6.2.2018”

  1. Já si naopak myslím, že bublina splaskla půjde to dolů k 2000 dolarů apod. Je po všem. Krysy opouštějí loď. Poslední zhasne.

    1. Vidíte to příliš pesimisticky, to že je velká korekce neznamená konec trhu krypto měn. Jsou v podstatě v začátcích a takovéto stavy, prasknutí bubliny a další růst, se cyklicky opakují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *